Комплексна послуга єМалятко змінила статус з експериментального проєкту на постійну державну послугу

Дата: 18.08.2023 17:26

Розповідаємо, як працює цифровізація. Часто послуги та документи Дії спочатку проходять як експеримент на рівні нормативно-правової бази. Потім Уряд дивиться на результати і визнає експеримент успішним або ні.

Тішимося, що єМалятко — це успішний експеримент. Сьогодні Уряд ухвалив відповідну постанову. Цифри говорять самі за себе! За 2 роки існування послуги отримали 400+ тисяч заяв про швидку й зручну реєстрацію малюків.

Чому це круто?
До впровадження єМалятко, щоб отримати 9 державних послуг, батьки збирали довідки та витрачали до 10 днів. З послугою на порталі Дія процес займає всього кілька хвилин.

Також +4 послуги комплексу єМалятко тепер стали обов’язковими:
-державна реєстрація народження та визначення походження дитини,
-реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків,
-внесення інформації про дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з автоматичним формуванням унікального номера запису в ньому,
-внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів в електронній системі охорони здоров’я (крім випадку, коли щодо дитини судом ухвалене рішення про встановлення факту народження дитини).

Цифровізовані й щасливі