Працівники Гірської міської військової адміністрації взяли участь у навчанні

Дата: 15.08.2023 19:15

15 серпня Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проведено вебінар, під час якого було продемонстровано роботу нового функціоналу Реєстру пошкодженого та знищеного майна для користувачів з роллю «Комісія з питань компенсації за знищене майно». До участі долучилися працівники Гірської міської військової адміністрації, відповідальні за зазначений напрям роботи.

На початку заходу учасники були поінформовані, що з 15 серпня вступає в дію постанова Кабінету Міністрів України від 30.05.2023 р. №600 «Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна». Так, власники знищених будівель можуть подавати відповідні заяви в електронній формі через мобільний додаток Порталу «Дія» або в паперовій формі через центри надання адміністративних послуг, органи соціального захисту населення або нотаріусів.

Після чого присутні детально обговорили роботу комісій щодо забезпечення надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна та її використання, шляхом розгляду заяв засобами функціоналу РПЗМ.

По завершенні учасники отримали відповіді на запитання, які виникали під час заходу.