Сьогодні у Київський гуманітарний штаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від Благодійного фонду «Право на захист»

Дата: 15.08.2023 17:04

Видача постільних та побутових наборів, ковдр та матраців внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому штабі, здійснюватиметься на умовах донора в залежності від ресурсів, яких вистачатиме. Допомога видаватиметься виключно тим ВПО, які верифіковані та погоджені донором за списком. Ці особи будуть запрошуватись за телефонним дзвінком співробітником штабу.

Хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3.

Графік роботи: з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю, контактний номер телефону: (097) 287 9423.

Нагадаємо, оголошення про реєстрацію на отримання зазначеної допомоги від БФ «Право на захист» було опубліковано 13 липня на офіційних вебресурсах Гірської міської ВА.