Протягом дня більше 150 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 14.08.2023 19:44

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та памперсів. Надавалися консультації з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, із загальних та соціальних питань.

На Полтавщині відвідувачі забезпечувалися памперсами, вживаними одягом та ковдрами. Наші земляки також отримували консультації з питань захисту прав та інтересів дітей.

У той же час у Корсунь-Шевченківському ВПО забезпечувалися продуктовими пакунками та памперсами. Надавалися консультації з питань повідомлення про пошкоджене майно, з юридичних та загальних питань.

На Хмельниччині наші земляки продовжили отримувати памперси та. Відвідувачів також консультували із загальних питань, цифрової грамотності, питань працевлаштування тощо.

У Київському хабі видавалися сімейні набори гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизна від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Також надавалися юридичні консультації відповідальною особою за роботу штабу.