Проведено нараду з організації серпневих свят

Дата: 14.08.2023 14:38

З метою вирішення актуальних питань організації серпневих свят, сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду з керівниками закладів освіти і культури Гірської громади.

Розпочинаючи нараду, Інна Петрівна зауважила, що в умовах воєнної агресії російської федерації національно-патріотичне виховання дітей і молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави і суспільства. Розвиток національної свідомості на основі суспільно-державних цінностей, формування у громадян почуття патріотизму, поваги до Конституції, Законів України, соціальної активності та відповідальності за доручені державні та громадські справи – першочергові завдання. Виховна робота за цими напрямками завжди була невід’ємною складовою освітнього і культурного процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити.

Продовжуючи обговорення, учасники наради опрацювали план заходів з відзначення державних свят. Окремо розглядалися питання надання культурних послуг і проведення заходів до Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України в гуманітарних хабах Гірської міської ВА.

Керівники закладів освіти і культури поінформували заступника начальника про запланований формат проведення свят, заплановані інформаційно-просвітницькі та культурні заходи тощо. Присутні також обговорили інформаційні матеріали, якими необхідно користуватися під час проведення виховних заходів.

Підсумовуючи нараду, Інна Деміденко надала доручення залучати дітей і молодь до Всеукраїнських творчих конкурсів до Дня Незалежності України.