Для зарахування на бюджет у виш потрібно до 8 серпня підтвердити вибір місця навчання

Дата: 07.08.2023 07:47

78680 вступників отримали рекомендації на бюджет.

Вступники, що подавали заяви до ЗВО на основі 11-ти класів (ПЗСО) та диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5), уже почали отримувати рекомендації до зарахування на бюджет.

Ви можете перевірити це в електронному кабінеті. Якщо отримали рекомендацію на бюджет, напроти однієї з поданих заяв має з’явитися статус «Рекомендовано (бюджет)». Рекомендація надається лише на одне бюджетне місце, за однією заявою.

Якщо ви не отримали рекомендацію на бюджет, ваші заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Такі заяви мають статус «Допущено». Рекомендації до зарахування на контракт з’являться в електронному кабінеті з 9 серпня.

Якщо хочете зарахуватися на бюджет за отриманою рекомендацією, необхідно до 18:00 8 серпня:

- онлайн або в закладі освіти підтвердити вибір місця навчання;

- виконати вимоги до зарахування (онлайн/офлайн надати копії необхідних документів);

- укласти договір про навчання між закладом освіти і вступником (за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників).