Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 06.08.2023 09:16

Шановні військовослужбовці повітряних сил України!

Кожного дня та ночі ми чуємо звук літаків. Це Повітряні сили України бережуть небо над нами. Неважливо коли, неважливо скільки ворогів, яка кількість ракет – вони йдуть на бій. Це ми бачимо щодня, і це побачили сьогодні вночі: десятки ракет та БПЛА знищили саме наші Повітряні сили Збройних сил України.

Також сьогодні згадуємо екіпажі, які не повернулися з польотних завдань, молимося за військовослужбовців, які загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. Пам'ять про них житиме в наших серцях.

Дякую всім військовослужбовцям та цивільним працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за віддану службу народові України. Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань, Божої опіки та мирного неба після перемоги над ворогом!

Разом до перемоги!

Слава Україні!