УВАГА! Надається безкоштовне житло для ВПО!

Дата: 05.08.2023 18:33

Гірська міська військова адміністрація надає тимчасове безкоштовне житло для людей, які втратили свої будинки або які змушені були тікати зі своїх домівок через військові дії.

Прихисток надається у відремонтованій нежитловій будівлі колишньої поліклініки і сільської ради у селищі Солобківці Хмельницького району Хмельницької області (45 км від м. Хмельницький).

Житло знаходиться на другому поверсі відремонтованого приміщення. Проживання безкоштовне, оплачувати треба буде виключно комунальні послуги.

Шелтер розрахований на 23 особи.

Кімнати на 4-6 осіб: двоярусні ліжка, приліжкові тумбочки, комод, шафа для одягу. Наявні ковдри, подушки, постіль.

Кухня обладнана столами, стільцями, електроплитами з духовою шафою, холодильниками та кухонним посудом.

Окремі для чоловіків та жінок кімнати гігієни (душ, туалет).

Є також пральна машина, сушарка, прасувальна дошка, праска.

Опалення взимку – електричне.

На першому поверсі Шелтера розташований медичний заклад – центр сімейної медицини. У пішохідної доступності продовольчі магазини, Нова Пошта та інші комунально-побутові послуги.

Для реєстрації звертатися до гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 122 каб.3, або за телефонами:+38 063 190 9012, +38 093 038 7916.

Нагадаємо, відкриття цього Шелтеру стало можливим завдяки співпраці Гірської міської військової адміністрації із Солобковецькою громадою Хмельниччини та Благодійним фондом «Янголи спасіння» у партнерстві з естонською організацією MONDO. Саме за фінансової підтримки останніх у Шелтері було зроблено ремонт та закуплено меблі і необхідне побутове устаткування і, як слідство – не витрачено на приготування Шелтера до експлуатації жодної копійки із місцевого бюджету.