Сьогодні завершується прийом заяв до вишів для вступу на бакалавра, молодшого бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань

Дата: 31.07.2023 08:31

31 липня о 18:00 завершиться прийом заяв до ЗВО на бюджет і контракт для вступу на бакалавра, молодшого бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань.

Після закінчення прийому заяв заклади освіти можуть проводити додатковий набір лише на контракт.

До 5 серпня (включно) триватиме автоматичний розподіл бюджетних місць за алгоритмом адресного розміщення державного (регіонального) замовлення.

Зверніть увагу, що ви зможете отримати лише одну рекомендацію на бюджет.

Якщо у вашому електронному кабінеті статус заяви зміниться з «Допущено до конкурсу» на «Рекомендовано (бюджет)», це означатиме, що ви отримали своє бюджетне місце. І в такому разі до 18:00 8 серпня ви маєте підтвердити вибір місця навчання та виконати вимоги до зарахування. Сам процес зарахування на бюджет триватиме до 10 серпня.

Надання рекомендацій на контракт почнеться з 9 серпня. Отримати рекомендацію можна за будь-якою кількістю заяв, а зарахування до закладу освіти – до 30 серпня.