Держгеокадастр забезпечує вжиття заходів щодо конфіскації земельних ділянок сільськогосподарського призначення у іноземців, в тому числі у громадян держави-агресора, та осіб без громадянства, які володіли землею незаконно

Дата: 24.07.2023 14:40

На виконання доручення в. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського працівники Держгеокадастру протягом першого півріччя 2023 року здійснили опрацювання відомостей Державного земельного кадастру щодо незаконного володіння землею с/г призначення іноземцями та особами без громадянства.

За результатами проведеного аналізу виявлено об’єкти ДЗК – земельні ділянки с/г призначення, які перебувають у власності іноземців та осіб без громадянства, у тому числі  громадян держави, визнаної Україною державою-агресором або державою-окупантом. Фахівці встановили, що зазначені ділянки не були відчужені їх власниками протягом установленого законом строку, а отже, підлягають конфіскації.

Докладніше:https://is.gd/8cS8bDФото без опису