Протягом дня більше 600 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації
На Полтавщині відвідувачі отримували продукти харчування вживані одяг, ковдри та постіль. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.
Водночас у Богданівському хабі внутрішньо переміщеним особам надавалися консультації щодо оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, із загальних та соціальних питань, консультації ЦНАПу. Відвідувачі також отримували продуктові набори та памперси. Також сьогодні у хабі вела прийом громадян медична сестра. Вона вимірювала тиск та брала аналізи на цукор у крові.
У Корсунь-Шевченківському видавалися продуктові пакунки, памперси для дітей від держави. Крім того, спеціалісти Благодійного фонду «Право на захист» продовжили видавати допомогу у вигляді постільної білизни, рушників, ковдр, пледів, гігієнічних та кухонних наборів, матраців, одягу, взуття та надавити юридичну допомогу.
У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ) Відповідальна особа за роботу хабу надавав юридичні консультації, а лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань.