Відновимо Україну: вже понад 1000 бажаючих вступити у кадровий резерв для роботи на деокупованих територіях

Дата: 21.07.2023 14:32

З 03 липня працює платформа «Резерв для державної служби на деокупованих територіях». Там охочі стати частиною кадрового резерву можуть заповнити анкету.

За цей час у системі зареєстровано вже понад 1000 анкет. З них 60% заявок подали чоловіки, 40% – жінки. Бажаючих з кожним днем стає все більше.

Крім того, 867 людей вже зараховано до кадрового резерву. Далі на них чекає професійне навчання.

Така ініціатива дасть змогу забезпечити військові адміністрації й інші державні органи на звільнених територіях мотивованими кадрами, які будуть головною рушійною силою реінтеграції.

Якщо ви маєте бажання долучитися до кадрового резерву, зареєструйтесь у системі та заповніть анкету за посиланням - https://reserve.nads.gov.ua/

Створення резерву реалізується в межах експериментального проєкту, який координує Мінреінтеграції та Національне агентство з питань державної служби.