Обговорено формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях України

Дата: 20.07.2023 18:15

Сьогодні голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина проводила робочу нараду щодо формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях України. До участі долучився начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації Віталій Коваленко

Під час наради було наголошено, що формування резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України триває. Долучитися до нього можуть особи, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах держаної служби.

Метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави.

Нагадаємо, резерв формується в електронній формі. Здійснити реєстрацію та заповнити анкету можна за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua

Додаткову інформацію про реєстрацію, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях можна отримати на сайті НАДС за посиланням: https://bit.ly/3PGgYnr.