Уряд затвердив порядок ведення Державного реєстру спеціальних дозволів на користування надрами

Дата: 18.07.2023 16:48

Порядком визначено процедуру функціонування Державного реєстру спеціальних дозволів на користування надрами та запроваджено облік спеціальних дозволів на користування надрами за єдиним порядком.

Ми вже фактично на фінішній прямій у нормативному забезпеченні реформи надрокористування в Україні. Наразі переводимо адміністрування спецдозволів в цифрову площину.

Це потрібно для того, щоб українці дізнавалися про те, як використовуються українські ресурси, не з новин у ЗМІ, а могли отримати достовірну інформацію у єдиному Реєстрі – про кожну земельну ділянку, про кожного беніфіціара і власника дозволу. А інвестори мали безоплатний та вільний доступ до всієї геологічної інформації та могли швидко і без зайвої бюрократії отримувати дозвільні документи і планувати свою діяльність – прокоментував Міністр Руслан Стрілець.

Спрощення адміністративних процесів вплине на інвестиційну привабливість галузі та водночас дозволить подбати про раціональне використання природних ресурсів.

Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennia-poriadku-vedennia-derzhavnoho-reiestru-spetsialnykh-dozvoliv-na-korystuvannia-nadramy-659-300623