Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з 33-ю річницею проголошення Декларації про державний суверенітет України

Дата: 16.07.2023 07:00

Шановні мешканці громади!

16 липня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Ухвалення цього документа стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, засвідчило споконвічне прагнення бути господарями на своїй землі та чітко окреслило історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави.

Декларація була не просто «заявою про наміри», адже вона представляла план дій з розбудови незалежної держави. Незважаючи на зусилля радянського центру, які були спрямовані на те, щоб не дати реалізувати положення Декларації, саме боротьба за їх втілення наблизила прийняття 24 серпня 1991 року Акту проголошення незалежності України.

Сьогодні український народ веде боротьбу за свою Свободу, за державний суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Ми вдячні захисникам України, які відстоюють наше право на життя у вільній країні.

У цей день щиро бажаю всім якнайшвидшої Перемоги задля відновлення справедливості та захисту демократичних принципів, закріплених у Декларації про державний суверенітет України.

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за нашу Свободу!

Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко