Гордість Гірської громади: випускники-відмінники отримали винагороду за високі результати у навчанні

Дата: 12.07.2023 18:45

Цього року попри всі труднощі, попри навчання під звуки тривог та жахливі новини щодня, наші діти продемонстрували високу самоорганізацію, зібраність та зосередженість на своєму основному фронті – на навчанні. Досягнення дитини завжди необхідно заохочувати, саме тому одним із пріоритетів у роботі керівництва Гірської громади є підтримка та стимулювання активної учнівської молоді.

За ініціативи начальника Гірської міської військової адміністрації Олексія Бабченка випускники закладів загальної середньої освіти, які отримали найвищі відзнаки за навчання – золоті та срібні медалі, відзначені грошовою винагородою у розмірі:

-10000 гривень за отримання золотої медалі;

- 8000 гривень  за отримання срібної медалі.

Діти – це те зерно, яке проростає успіхами. Завдячуючи батькам, наполегливій праці дітей та професійному внеску педагогів, наші обдаровані учні часто демонструють високі досягнення у навчанні та здобувають перемоги в конкурсах та олімпіадах. Тож така винагорода буде додатковим стимулом за старання та наполегливість.