Важлива інформація про потенційних шахраїв в Інтернеті

Дата: 11.07.2023 19:27

Все частіше з'являються звістки про шахраїв, які активно рекламують та розповсюджують інформацію щодо отримання фінансової допомоги від держави через мережу Інтернет. Зверніть увагу, що такі шахраї, як правило, намагаються отримати ваші особисті дані, зокрема контактну інформацію та реквізити вашої банківської картки. Не надавайте ніякої особистої інформації таким підозрілим джерелам.

Для того, щоб уникнути ризику стати жертвою шахраїв, потрібно завжди перевіряти офіційні дані про соціальні виплати. Інформацію про державну фінансову допомогу можна отримати лише з офіційних джерел, таких як офіційні вебсайти органів влади.

Будьте обережні, не довіряйте не перевіреним джерелам і ніколи не вводьте ваші банківські реквізити на неперевірених вебсайтах чи від незнайомих осіб. Пам'ятайте, ваша кібербезпека і захист особистих даних є вашою відповідальністю. Завжди будьте обережні та перевіряйте достовірність отриманої інформації.