Проведено нараду щодо організації заходів до Дня Української Державності

Дата: 11.07.2023 14:15

З метою вирішення актуальних питань організації заходів до Дня Української Державності, сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду з керівниками закладів освіти і культури Гірської громади.

На початку наради Інна Петрівна ознайомила присутніх із запропонованими обласними заходами, які відбудуться 27 липня у місті Дніпро. Основну увагу учасників вона зосередила на підготовці зворушливих історій про врятованих та вивезених з під ворожих обстрілів домашніх улюбленців для участі у фотовиставці «Врятовані улюбленці!». Керівники закладів культури поінформували заступника начальника про запланований формат проведення, заплановані інформаційно-просвітницькі та культурні заходи тощо.

Підсумовуючи нараду, Інна Деміденко наголосила, що в умовах тимчасової окупації Луганської області важливо підтримувати зв’язок з рідним краєм, виховувати в дітях і молоді громадянську активність й патріотизм та надала доручення дотримуватися термінів та якості підготовки до обласних святкових заходів і надавати інформацію задля висвітлення діяльності.