Протягом дня більше 240 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 07.07.2023 17:27

На Полтавщині відвідувачі отримували продукти харчування, памперси та одяг. Лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

Водночас у Богданівському хабі внутрішньо переміщеним особам надавалися консультації із загальних та соціальних питань. Відвідувачі також отримували продуктові набори та памперси. Також сьогодні у хабі вела прийом громадян медична сестра. Вона вимірювала тиск та брала аналізи на цукор у крові. Крім того, всі бажаючі отримали калію йодид та рекомендації щодо лікування підвищеного тиску.

У Корсунь-Шевченківському видавалися продуктові пакунки, памерси для дітей та дорослих. На Хмельниччині наші земляки забезпечувалися продуктами харчування від держави, продуктовими та гігієнічними наборами від БФ Восток SOS.

У Київському хабі продовжилася видача памперсів та сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ).