Коло партнерів розширюється

Дата: 07.07.2023 15:34

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря провів робочу зустріч із представниками Луганської філії Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України».

Олексій Миколайович наголосив, що підтримка інновацій, заохочення підприємництва та запровадження спеціальних економіко-правових режимів на деокупованих територіях Луганщини є ключовим фактором, необхідним для відбудови зруйнованих та пошкоджених територій. Під час заходу учасники обговорили спільні заходи для ефективного відновлення та подальшого сталого соціально-економічного та промислового розвитку Гірської громади.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандум про співпрацю та взаємодію між Гірською міською територіальною громадою і ДУ «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України».

Співпраця і партнерські відносини допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.

The circle of partners is expanding

Today, Oleksiy Nevecherya, Deputy Head of the Mountain City Military Administration, held a working meeting with representatives of the Luhansk branch of the Mamutov Institute of Economic and Legal Studies of the National Academy of Sciences of Ukraine.

Oleksiy Nevecherya emphasized that support for innovation, encouragement of entrepreneurship and introduction of special economic and legal regimes in the de-occupied territories of Luhansk region is a key factor necessary for the reconstruction of destroyed and damaged areas. During the event, the participants discussed joint measures for effective recovery and further sustainable socio-economic and industrial development of the Hirka community.

The meeting resulted in the signing of a Memorandum of Cooperation and Interaction between the Hirske Urban Territorial Community and the Mamutov Institute of Economic and Legal Studies of the National Academy of Sciences of Ukraine.

Cooperation and partnerships will help overcome any challenges of today.