Дата: 02.07.2023 11:59

Днями працівники служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації взяли участь у навчальному вебінарі щодо впровадження постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2023 №546 «Про тимчасове переміщення (евакуацію) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, та їх повернення».

Під час заходу були обговорені та проаналізовані зміни законодавства щодо тимчасового переміщення (евакуації) дітей та осіб під час воєнного стану, а також розглянуті питання щодо соціально-правового захисту дітей та осіб. Зокрема, повноваження суб’єктів забезпечення тимчасового переміщення (евакуації), організація переміщення (евакуації), права та обов’язки осіб, які супроводжують дітей та осіб під час евакуації, алгоритм прийняття рішення про повернення переміщених (евакуйованих) дітей та осіб.

Окремо учасники зупинилися на організації повернення дітей і осіб та моніторингу переміщення (евакуації).

Організатор проєкту – «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).