Відкриті інструменти просторового планування для України

Дата: 02.07.2023 11:35

Працівники відділу земельних ресурсів аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації долучились до вебінару «Відкриті інструменти просторового планування для України», який організовано Julies Data.

Під час заходу відбулась презентація другої частини краудсорсингового проєкту зі створення відкритих інструментів для просторового планування (ІПП). Цей проєкт є першим у своєму роді в Україні. Він cтворений реальними професіоналами-архітекторами, екологами, ГІС-спеціалістами та працівниками органів місцевого самоврядування.

Учасники заходу ознайомились з нюансами взаємодії у роботі над проєктом, з обсягами зробленого, з можливостями застосування ІПП у сфері відбудови і розвитку України тощо.

Гості вебінару проілюстрували прикладами використання схожих опенсорсних рішень у різних країнах Європи.