Олексій Бабченко: Ви – наше майбутнє, тож, навіть в умовах війни, у вас повинно бути дитинство

Дата: 26.06.2023 13:09

Сьогодні начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко завітав до дітлахів з Гірської громади, які відпочивають у лікувально-оздоровчому комплексі «Карпатські зорі» міста Косів Івано-Франківської області в рамках оздоровчої кампанії-2023. Зустріч була дуже теплою і по-справжньому дружньою. Під час спілкування малеча розповідала про свій відпочинок на лоні мальовничого гірського пейзажу, ігри та розваги на свіжому повітрі та в ігрових кімнатах, показувала свої корпуси та кімнати, які, до речі, дуже зручно облаштовані та мають ізольовані гігієнічні кімнати, показували кафе та їдальню, зауваживши, що годують у таборі 5 разів, вихвалялися своїми творчими здобутками у конкурсах та першими перемогами.

«Ви дуже багато пережили, тож нехай хоча б ці незабутні позитивні враження залишать теплі спогади про ваше нелегке дитинство і це літо, – зауважив очільник громади. На останок Олексій Іванович пригостив дітей морозивом та пообіцяв, що незабаром відбудеться деокупація і всі зможуть повернутися додому і жити так, як жили до війни.

Слід зауважити, що це вже другий заїзд дітей з Гірської громади на відпочинок у «Карпатські зорі». Попереду – ще два. Тож, побажаємо нашим дітям мирного сонячного неба, безліч позитива та гарних вражень!!!

Все буде Україна!!!