Дата: 24.06.2023 17:01

З 19 червня по 24 червня працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади брали участь у навчанні за програмою «Система підтримки і супроводу ветеранів/ветеранок у громадах із застосуванням кейс менеджменту» у м. Київ.

Протягом навчання учасники заходу ознайомились із особливостями комунікації з ветеранами, системою психологічної допомоги ветеранам та їх родинам, специфікою реабілітації ветеранів тощо. Також були обговорені питання розроблення місцевих програм підтримки ветеранів, роль ветеранської спільноти в питаннях розвитку громади, механізм реінтеграції ветерана.

Учасники навчались застосуванню інтегрованого та сімейно-орієнтовного підходу у роботі з ветеранами та їх сім’ями, технології ведення випадку та кейс менеджменту, адвокації ветеранських проєктів.

Навчання проводили:

-Оксана Коляда, міністр у справах ветеранів 2019-2020 років;

-Андрій Полтавцев, військовий психолог, представник Центру психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна»;

-Юлія Мазур, аналітик Програмного офісу з психічного здоров’я;

-Яна Холодна, комунікаційний директор ГО «Простір можливостей», журналістка, ведуча програми «Таємниці війни» 5 канал»;

-Ірина Лоюк, юрист, керівник ГО «Простір можливостей»;

-Сергій Позняк, голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО;

- Ганна Слозанська, докторка педагогічних наук, доцентка ТНПУ, експертка, заступниця голови ГО «Центр соціального розвитку та інновації»;

-Віталій Лебедюк, доцент кафедри національної допомоги та політології Національного університету «Острозька академія», директор Аналітичного центру «Школа політичної аналітики «Поліс»;

-Юлія Шулік, доцент кафедри фінансів, обліку та аудиту Національного університету «Острозька академія»;

-Ярослав Павловський, представник БФ «Там, де ми – там Україна»

Навчання організовано громадською організацією «Простір можливостей»  відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством соціальної політики України, громадською організацією «Простір можливостей» та DAI Global, виконавцем Проекту міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України».

Отримані знання соціальні працівники будуть використовувати у роботи із ветеранами та членами їх сімей у громаді.