Проведення інформаційної кампанії з протидії шахрайствам

Дата: 22.06.2023 14:56

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря долучився до конференції «Проведення інформаційної кампанії з протидії шахрайствам».

Спікери акцентували увагу на проведенні широкої та різносторонньої загальнодержавної кампанії, яка спрямована на викриття шахрайських схем, та інформування населення про основні методи захисту від них. Учасники, зокрема, обговорили організацію та проведення інформаційної кампанії щодо протидії зростанню кількості шахрайств, пов’язаних зі здійсненням фінансових операцій через Інтернет, шахрайських (фішингових) повідомлень, інтернет-жебрацтву тощо.

Захід проведено Асоціацією міст України у співпраці з Департаментом кіберполіції Національної поліції України.