Протягом дня більше 300 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 21.06.2023 23:18

У хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування, лікарі Норвезького Червоного Хреста здійснювали первинний огляд та надавали медичні консультації. У Корсунь-Шевченківському видавалися продуктові набори від облдержадміністрації та гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції (МОМ). На Полтавщині наші земляки отримували пакунки з продуктами та памперси.

Водночас у Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів, сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ), термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк»

У Богданівському штабі надавалися консультації внутрішньо переміщеним особам із питань отримання допомоги, перереєстрації, фіксації факту пошкодженого/зруйнованого майна, соціального характеру тощо. Також у хабі розпочалося фасування гуманітарної допомоги.