Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.06.2023 19:52

Сьогодні під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав та інтересів дитини.

На комісію були винесені питання, які попередньо детально опрацювали працівники служби у справах дітей. Зокрема, розглядалися питання про припинення піклування та зняття статусу дитини-сироти у зв’язку з рішенням суду про визнання батьківства, встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування тощо.

За результатами засідання Інною Петрівною надано ряд доручень із зазначених питань, а також прийнято низку конструктивних та виважених рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей.