Всеукраїнський бліц-конкурс патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!»

Дата: 14.06.2023 16:24

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України до Дня Незалежності України ініціює проведення Всеукраїнського бліц конкурсу патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!».

Конкурс проходить під гаслом: «Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає.» (Леся Українка «Лісова пісня»).
Всеукраїнський бліц конкурс патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!» є освітнім, патріотично-виховним заходом, спрямованим на формування української ідентичності молоді, її спільної свідомості, проактивної позиції.
Плакат один з найяскравіших засобів пропаганди. Масовий формат конкурсу дає можливість дітям з усієї країни реалізувати себе, показати світу що їх турбує, як вони бачать свою країну.
До участі у Конкурсі допускаються роботи, що надійшли на електронну адресу myroshnyk@nenc.gov.ua в період з 01 липня по 01 серпня 2023 року включно.
На Конкурс подаються:
- цифрова версія плаката для друку буклета (формат 20 х 30 см або 30 см по більшій стороні, RGB, 300 dpi, JPG, Maximum guality);
- інформація про автора: прізвище, ім’я, по батькові, заклад освіти (обов’язково вказувати область).
В темі ел. листа обов'язково має бути вказана назва конкурсу «Патріотичний плакат «Україна жива і вічно буде жити!».
Подані на Конкурс плакати не повинні порушувати права інтелектуальної власності третіх осіб.
Інформацію щодо підсумків проведення Конкурсу та його переможців буде розміщено на офіційному сайті Національного екологонатуралістичного центру учнівської молоді МОН України.
Кращі плакати, визначені Журі, за згодою учасників Конкурсу, можуть експонуватися на виставці конкурсних робіт, увійти до конкурсного буклета, а також тиражуватися для подальшого їх розповсюдження в Україні.
Додаткова інформація за телефоном (098) 749-09-70, ел. пошта: myroshnyk@nenc.gov.ua (координатор конкурсу – Олександра МИРОШНИК).