Сьогодні більше 180 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 06.06.2023 17:42

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави, Благодійної організації «БФ «Восток SOS», сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Відвідувачі також отримували правову допомогу від начальника штабу.

Водночас у Богданівці надавалися консультації із питань працевлаштування, загальних питань, соціального характеру. Працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна. На Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування, у Полтаві видавалися продуктові та гігієнічні набори, одяг.

У Корсунь-Шевченківському штабі луганчани забезпечувалися продуктовими наборами від облдержадміністрації, допомогою від Благодійної організації «БФ «Восток SOS» та гігієнічними наборами від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Слід також зазначити, що в рамках співпраці Богданівського штабу з Польською Гуманітарною Акцією в Україні, у Першотравенську продовжилася реєстрація ВПО для отримання гуманітарної допомоги. Сьогодні було зареєстровано 110 осіб.