Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації до Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2023 07:00

Шановні мешканці Гірської громади!

04 червня, на жаль, не свято… Сьогодні – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На щастя, впродовж майже 23-х років свого існування, як незалежної держави, Україна розвивалась та рухалась вперед мирним шляхом. Відтак питання захисту дітей, жертв збройної агресії, не було для нас настільки болючим і актуальним. Але все змінилося у 2014 році, коли росія спочатку анексувала Крим, а потім розпочала бойові дії на Донбасі.

Вороги, що втратили ознаки людяності, знищують найважливіше, що є у кожної країни, міста, родини – дітей, тобто намагаються знищити майбутнє. Але навпаки, ще більше додають наснаги всім нам досягти Перемоги, подолати рашизм і повернути в Україну мир, створити умови для відновлення країни і кожної сім’ї.

Схиляю голову перед світлою пам’яттю маленьких українців, які загинули… Вічна пам’ять!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко