Як ти, сонечко?

Дата: 02.06.2023 13:29

Розмовляти з дитиною буває складно і в мирний час, а війна робить спілкування ще складнішим та створює додаткові труднощі.

З одного боку, дорослі самі зіткнулися з новими джерелами стресу й потребують підтримки. З іншого боку, діти теж стикаються з особливими наслідками цієї війни, які їхні батьки можуть не усвідомлювати, але з якими повинні допомагати справлятися.

Про те, як розмовляти з дітьми під час війни можна дізнатися в посібнику з психологічної допомоги «Як ти, сонечко?» за посиланням  https://yakty.com.ua/sonechko

Він не є інструкцією з лікування чи з надання психологічної допомоги. Його мета – зберегти стосунки і підтримати тих, хто намагається підтримати інших.

Посібник «Як ти, сонечко?» – це четвертий посібник волонтерського проєкту «Як ти, брате?», покликаного розвивати взаємну допомогу під час війни.

Зазначимо, що цей наклад посібника виходить за підтримки БО «Благодійний Фонд Олени Вєдєрнікової».

#якти