Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди завершення 2022-2023 навчального року

Дата: 02.06.2023 12:58

Дорогі діти! Шановні освітяни та батьки!

Цьогорічне завершення навчального року не схоже на попередні. Адже останній час ми чуємо відлуння повномасштабної війни, яку жорстоко розпочали російські окупанти на нашій українській землі.

Та попри все, цього року останній дзвоник пролунав і для учнів Гірської міської територіальної громади. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаю всім діткам гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Одинадцятикласникам Гірської міської територіальної громади останній шкільний дзвоник нагадав про те, що закінчилося дитинство, і вони стали дорослими людьми.

Дорогі випускники! Бажаю Вам сміливо йти у майбуття, нехай цей шлях буде щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками!

У цей день щиро бажаю кожному учителю добробуту, поваги, порозуміння з учнями та великих успіхів у творчій діяльності.

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко