«Перші кроки після деокупації»

Дата: 01.06.2023 16:03

Для підтримки кращого планування процесу деокупації на місцевому рівні та обговорення проєкту стратегії реінтеграції та відновлення територій, сьогодні у Києві відбувся форум «Перші кроки після деокупації».
До участі були запрошені представники місцевих громад, серед яких заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря.

Під час заходу були представлені та обговорені законодавчі ініціативи щодо регулювання діяльності в перехідний період та проєкт стратегії реінтеграції та відновлення територій. Представники місцевих військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування обговорили виклики, які виникла під час окупації, для більш швидкого відновлення функціонування громад після деокупації. Учасники також скоординували заходи для встановлення української влади на деокупованих громадах, а представники донорів та проєктів міжнародної технічної підтримки – дії для підтримки відновлення деокупованих громад.

Вже сьогодні дуже важливо давати сигнал людям під окупацією про наші дії та плани щодо впорядкування життя після звільнення територій та відновлення української влади.

Захід організовано Фондом Партнерство за сильну Україну у співпраці з Офісом Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.