31 травня відбувся ІІІ Форум керуючих справами

Дата: 31.05.2023 17:45

Сьогодні Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» проводила ІІІ Форум керуючих справами «Ефективна робота ОМС в умовах воєнного стану. Роль керуючих справами». До участі були запрошені працівники Гірської міської військової адміністрації.

В рамках Форуму присутні обговорили новації законодавства, нові підходи в організації роботи органів місцевого самоврядування, ефективні інструменти управління людськими ресурсами. Увагу учасників було також зосереджено на питаннях подолання негативних наслідків впливу війни на посадових осіб ОМС, посилення їх спроможності та професійності у наданні послуг громадянам тощо.

Захід проведено у партнерстві з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).