Визначені напрямки роботи у геопорталі Гірської міської військової адміністрації

Дата: 29.05.2023 21:20

29 травня за підтримки «ЦЕ – ЦЕНТР ЕДУКАЦІЇ» у рамках співпраці Гірської міської військової адміністрації з Комунальним підприємством «Інститут міста» Львівської міської ради була проведена зустріч спеціалістів по роботі з геопросторовими даними. Гірську міську територіальну громаду представляли працівники відділу житлово-комунального господарства та відділу земельних ресурсів.

Зустріч мала консультативну та навчальну форму спілкування, під час якої були обговорені питання роботи на геопорталі Національної інфраструктури геопросторових даних у напрямку внесення відомостей про зруйновані та пошкоджені об’єкти та можливості внесення даних щодо перспективних об’єктів по відновленню громади.

За результатами зустрічі спеціалісти відділів Гірської міської ВА визначилися з подальшими напрямками роботи у геопорталі Гірської міської територіальної громади.

Гірська міська військова адміністрація щиро дякує колегам з «Інституту міста» Львівської міської ради за підтримку та допомогу.