Проведено нараду з організації червневих свят

Дата: 24.05.2023 19:57

З метою вирішення актуальних питань організації червневих свят, сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду з керівниками закладів освіти та культури Гірської громади.

Під час наради вона акцентувала увагу на питаннях підготовки та проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей та 85-ї річниці Дня утворення Луганської області. Зокрема, були обговорені форми проведення свят, заплановані інформаційно просвітницькі та культурні заходи тощо. Окремо учасники наради обговорили інформаційні матеріали, якими необхідно користуватися під час підготовки до зазначених заходів.

Крім того, заступник начальника наголосила на необхідності проведення офлайн заходів на базі гуманітарних штабів Гірської міської ВА у співпраці з працівниками культури приймаючих громад.

Підбиваючи підсумки наради, Інна Петрівна наголосила на необхідності додержання термінів та якості підготовки і надання інформації задля висвітлення діяльності.