Міндовкілля запускає тестову версію Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки

Дата: 24.05.2023 11:21

Спрощуємо та цифровізуємо процедуру СЕО – тепер не треба готувати купу паперових документів та спілкуватися з чиновником, а все робиться через ЕкоСистему.

Ознайомитися з функціоналом Реєстру можна за посиланням https://ecopolitic.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/shutterstock_270038441-749x500.jpg .

За словами Міністра Руслана Стрільця, запуск онлайн процедури проходження СЕО дозволить створити уніфіковану базу даних з матеріалами усіх стратегічних екологічних оцінок, які будуть проходити в Україні. Цифровізація зробить процес СЕО зручним та доступним, а екологічну інформацію відкритою для громадськості як це передбачено Оргуською конвенцією та іншими європейськими директивами.

До 29 травня послуга працюватиме у тестовому режимі. Тож запрошуємо реєструватися на порталі ЕкоСистема та тестувати функціонал послуги. Після тестування діліться зворотним зв’язком на електронну пошту shymkus.m@mepr.gov.ua.

До того ж 25 та 26 травня Міндовкілля проведе тренінги з роботи у Реєстрі для замовників документів державного планування, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Для громадськості буде проведений окремий захід, де фахівці роз’яснять можливості користування Реєстром.

Нагадаємо, з 19 травня набули чинності зміни до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», якими запроваджується  Єдиний реєстр СЕО. Порядок ведення Реєстру схвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 2 травня.