Сьогодні більше 150 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 23.05.2023 19:58

На Києвщині продовжилася видача продуктових та сімейних наборів. Відвідувачі також отримували психологічну допомогу, а мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» реєструвала ВПО на отримання кеш-допомоги.

У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки отримували продукти харчування, дитячі памперси та роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та невідкладних для переміщених осіб питань.

У гуманітарному штабі в Богданівці фахівець Луганського обласного центру зайнятості надавала інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. Внутрішньо переміщені особи також отримували продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова, а також консультації із різноманітних питань.

У той же час на Полтавщині надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист», луганчани забезпечувалися продуктами харчування, дитячими памперсами та одягом. Разом з тим, відвідувачі отримували консультації з пенсійних питань від начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) м. Лисичанськ Головного управління Пенсійного фонду України та правову допомогу юристів благодійного фонду «Право на захист».