Протягом дня більше 260 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 22.05.2023 21:00

У Богданівці відвідувачі отримували консультації соціального та юридичного характеру, а працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна. У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки продовжили отримували продукти харчування та роз’яснення із нагальних для переміщених осіб питань.

У той же час на Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктовими наборами та одягом, а спеціалісти громадської організації «Клас» в рамках проєкту «Спільно. Соціальні послуги» надавали підтримку сім’ям з дітьми.

У Києві продовжилася видача продуктових та розпочалася видача сімейних наборів, також надавалися юридичні консультації та правова допомога начальником штабу. Крім того, сьогодні у цьому хабі розпочала роботу мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист», яка здійснювала реєстрацію ВПО на отримання кеш-допомоги.