Протягом дня більше 405 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 19.05.2023 19:34

На Київщині продовжилася видача продуктових наборів, також надавалися юридичні консультації та правова допомога начальником штабу.

У хабі в Полтаві внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктами харчування, дитячими памперсами та одягом. Всім, хто потребує, медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала медичні препарати, а спеціалісти громадської організації «Клас» в рамках проєкту «Спільно. Соціальні послуги» надавали підтримку сім’ям з дітьми.

У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки отримували продуктові набори та консультації із загальних, соціальних, юридичних та невідкладних для переміщених осіб питань.

У той же час, у гуманітарному штабі в Богданівці лікар загальної практики/сімейний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради надавав медичні послуги та препарати. Внутрішньо переміщені особи також отримували продуктові набори від облдержадміністрації та Фонду Ріната Ахметова, а також консультації із різноманітних питань.