МБФ “Карітас України” за підтримки UHF оголошує конкурс на надання грантів

Дата: 19.05.2023 10:14

МБФ “Карітас України” за підтримки UHF оголошує конкурс на надання грантів в 6 областях для організацій громадянського суспільства (ГО, БФ та БО, РО), самоорганізованих груп та волонтерських ініціатив в рамках проєкту “Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів”

Основна мета грантів – підтримка діяльності в допомозі ВПО в інтеграції в приймаючих громадах, включно з наданням соціальних послуг, організації груп самодопомоги, розвитку соціальної згуртованості між різними групами, проведенні просвітницьких заходів з превенції конфліктів, заходи спрямовані на згуртування ВПО, місцевого населення і осіб, які повернулися в громаду.
Участь у конкурсі на отримання грантів можуть приймати ОГС (ГО, БО, БФ), які є юридично зареєстровані, а також самоорганізовані групи та волонтерські ініціативи, які не мають юридичної реєстрації, а також релігійні організації. Заохочується подання проєктів від об’єднаних консорціумом організацій, які мають меморандум про співпрацю та працюють в громадах реалізації проєкту.
Детальніше https://docs.google.com/document/d/1Vq46Bjom1tTy9Kw5QGIV4r-BUP5An3oJa4oqv7uFiCA/edit?fbclid=IwAR3Ov7ZqWvWmsCEOIwEePbXTpd12IzTr71GgEPYKLJ4yWInmgZdOQELXK28