Обговорено забезпечення населення послугами соціально-психологічної підтримки

Дата: 18.05.2023 20:08

18 травня заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду з питань забезпечення населення послугами соціально-психологічної підтримки.

На початку наради Інна Деміденко зазначила, що психологічне здоров’я є основою якості життя. Вона наголосила, що немає здоров’я без психічного здоров’я та визначила його, як стан добробуту, в якому людина здатна реалізовувати свій потенціал, долати щоденні стреси, ефективно й плідно працювати та робити внесок в життя свого оточення. Психологічне здоров’я і щоденний добробут є ключовими елементами якості життя не лише кожної окремої особистості, а й цілих громад і держави в цілому.

Основну увагу присутніх було зосереджено на обговоренні питання проведення соціальними працівниками заходів підтримки та надання практичної допомоги населенню та організації проведення заходів для підтримки психологічного здоров’я у формі бесід, підтримуючих зустрічей, сімейного консультування тощо.

Окремо учасники наради обговорили формування ветеранської політики в громаді, щоб кожен ветеран після завершення служби був успішно реінтегрований. Успішна реінтеграція ветеранів, серед іншого, залежить і від спроможності громади надавати підтримку, зокрема, з питань психологічного здоров’я.

За підсумками наради Інна Деміденко надала доручення щодо проходження соціальними працівниками навчальних курсів по наданню першої психологічної та домедичної допомоги.