Сьогодні більше 310 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 18.05.2023 19:44

У Полтаві внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктовими та гігієнічними наборами, дитячими памперсами та одягом Також надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист».

У Богданівці продовжилася видача продуктових наборів від держави та Фонду Ріната Ахметова. У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки отримували продукти харчування та роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.

А на Києвщині переміщені особи забезпечувалися продуктовими наборами, також надавалися юридичні консультації та правова допомога начальником штабу.