Підписано ще один Меморандум про співпрацю задля підтримки ВПО Гірської громади

Дата: 18.05.2023 17:39

На початку тижня начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко підписав Меморандум про співпрацю та співробітництво із головою Солобковецької сільської об’єднаної територіальної громади Сергієм Когутом.

Цим Меморандум передбачено багато спільних проєктів щодо підтримки наших громадян, які тимчасово мешкають на Хмельниччині.

І вже є перші результати: найвагомішим першим проєктом стало створення шелтеру для ВПО з Луганщини в Солобковецькій громаді Хмельницького району. Так вже завершується ремонт в гуртожитку на сім кімнат та однокімнатній квартирі. У приміщеннях зроблено сучасний ремонт, повністю замінено внутрішні комунікації, електричні мережі, обладнано душові, санвузли, кухню, їдальню та пральню. Зараз збирається банк одягу та придбаються засоби пересування для людей з особливими потребами. Нові сучасні меблі та побутову техніку для шелтера надасть давній партнер та помічник Гірської міської ВА, який неодноразово допомагав у найскладніших ситуаціях, Благодійний фонд «Янголи спасіння».

Слід зазначити, що на проведення ремонтних робіт та облаштування кімнат шелтеру з бюджету нашої громади не було витрачено жодної гривні!

Начальник Гірської міської ВА Олексій Бабченко від імені всієї Гірської громади щиро дякує партнерам за підтримку, допомогу, небайдужість! Сподіваймося, наші зусилля принесуть плоди і співпраця продовжиться і після деокупації Луганщини. Разом ми здолаємо ворога! Все буде Україна!!!

Another Memorandum of Cooperation has been signed to support the Internally Displaced Persons (IDPs) of the Hirs'ke community.

At the beginning of the week, the Head of the Hirs'ka City Military Administration, Oleksiy Babchenko, signed a Memorandum of Cooperation and Collaboration with the Head of the Solobkovets'ka Village United Territorial Community, Serhiy Kohut.

This Memorandum encompasses numerous joint projects aimed at supporting our citizens who are temporarily residing in the Khmel'nyts'kyi region. And we already have some initial results: the most significant project has been the establishment of a shelter for IDPs from Luhans'k Region in the Solobkovets'ka community of Khmel'nyts'kyi district. The renovation of a dormitory with seven rooms and a one-bedroom apartment has been completed. The premises have undergone modern renovations, with a complete replacement of internal utilities, electrical networks, and the installation of showers, toilets, a kitchen, a dining room, and a laundry room. Clothing banks are being collected, and means of transportation for people with special needs are being acquired. The shelter will be furnished with new modern furniture and household appliances provided by a long-time partner and helper of the Hirs'ke City Military Administration, the Charitable Foundation "Angels of Salvation."

It is worth noting that not a single hryvnia has been spent from the budget for the repair work and arrangement of the shelter!

The Head of the Hirs'ka City Military Administration, Oleksiy Babchenko, on behalf of the entire Hirs'ke Community, sincerely thanks the partners for their support, assistance, and compassion. Let us hope that our efforts will bear fruit, and the cooperation will continue even after the de-occupation of Luhans'k Region. Together, we will overcome the enemy! Ukraine will prevail!!!