Привітання начальника Гірської міської територіальної громади із Всесвітнім днем вишиванки

Дата: 18.05.2023 10:18

Шановна громадо!

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки. Це свято сприяє єднанню та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.
Вишиванка – національна святиня і один з найсильніших оберегів. Вона символізує зв'язок поколінь, будить високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Тож нехай Всесвітній день вишиванки об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та сили здобути перемогу.
Я щиро вітаю кожного із Всесвітнім днем вишиванки та бажаю усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання країни. Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу. Пам’ятаймо та примножуймо добрі традиції, передаючи їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!
Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!
начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО