Обговорено проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри

Дата: 15.05.2023 13:15

Сьогодні під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко відбулася нарада щодо організації та проведення національно-патріотичної гри Сокіл «(Джура)».

Інна Деміденко поінформувала керівників закладів культури і освіти громади про прийнятий Закон України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» та відзначила його роль у реалізації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Вона наголосила, що незважаючи на складні умови дистанційного навчання, необхідно проводити різноманітні заходи у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри. Її мета – виховання громадян-патріотів, високоморальних особистостей, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України.

По завершенні наради заступник начальника надала доручення спланувати проведення заходів на наступний 2023/2024 навчальний рік.