Обговорена організація надання соціальних послуг в умовах воєнного стану

Дата: 12.05.2023 16:13

Сьогодні заступник начальник Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду з питань організації надання соціальних послуг в умовах воєнного стану.

Інна Деміденко ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями Міністерства соціальної політики України щодо організації надання соціальних послуг в умовах воєнного стану. Вона наголосила, що з метою забезпечення надання жителям територіальної громади необхідної допомоги, соціальні послуги необхідно надавати екстрено (кризово).

Окремо соціальні працівники поінформували заступника начальника про організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами, зазначивши що, одне з головних завдань сфери соціального захисту – забезпечення громадян своєчасною, доступною та якісною підтримкою. Були також обговорені проблемні питання, з якими стикаються соціальні працівники під час надання послуг, та напрацьовані механізми їх подолання.

Наприкінці наради Інна Деміденко надала доручення збільшити охоплення соціальними послугами сімей та осіб, які цього потребують, та розширити коло послуг.