Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди Дня пам'яті та примирення
8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення.
У цей день ми згадуємо жертв Другої світової війни, яка стала найкровопролитнішим випробуванням для людства, забравши від 50 до 80 мільйонів життя людей. Вісім з них – українці та представники інших національностей, що проживали в той час на території нашої країни.
Це страшні цифри. Тому вже багато років поспіль у цей день ми говорили: «Ніколи знову!». З вірою у те, що трагедія Другої світової не повториться. Але ці слова мали значення для цивілізованого світу, а не для рф, яка вирішила повторити ті жахіття і посунула на Україну залізною силою, яку нарощувала роками для війни, не для миру.
У цей день ми вшановуємо воїнів, які не пожаліли свого життя тоді і не жаліють зараз. Сьогодні день пам’яті про загиблих у Другій світовій війні, на жаль, пов’язаний невідворотно з героями сучасної війни, які гинуть під обстрілами російських військ.
Ми пам’ятаємо кожного і кожну, котрі віддали найдорожче, щоб ми сьогодні могли жити. На жаль, не під мирним небом, але з вірою у перемогу. Все буде Україна! Пам’ятаємо!
З повагою
начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО