Сьогодні більше 240 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 27.04.2023 22:09

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктовими та гігієнічними наборами, дитячими памперсами та одягом. Окремо, заступник начальника відділу обслуговування громадян №7 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Олена Шаповалова надавала консультації з питань призначення пенсійного забезпечення, а юристи благодійного фонду «Право на захист» – правову допомогу.

У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки отримували продуктові набори, памперси, а всі, хто потребує, – роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та невідкладних для переміщених осіб питань.

У гуманітарному штабі в Богданівці продовжилася видача продуктових наборів від облдержадмінітсрації та Фонду Ріната Ахметова. Луганчани також отримували консультації соціального характеру та із загальних питань.

У Києві видавалися продуктові набори від держави, сімейні набори гігієни, ковдри, матраци, постільні та кухонні набори від Міжнародної організації з міграції (МОМ), дитячі памперси.