Дата: 27.04.2023 18:05

Сьогодні працівники відділу земельних ресурсів, аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у Галузевому форумі «Екотрансформація надрокористування – 2023: законодавство, рішення, кращі практики».

Учасники ознайомились з юридичними аспектами законодавчих змін, а саме: отримання спецдозволів на користування надрами, продовження дії та відчуження спецдозволів, земельні питання. Також були обговорені практичні зміни у поточному надрокористуванні та міжнародна оцінка запасів корисних копалин, як один з кроків до європейського сировинного ринку.

Увагу присутніх було зосереджено на екологічних аспектах функціонування гірничодобувного підприємства, податковому законодавстві у сфері надрокористування, видах корисних копалин тощо. Окремо розглянуті практичні приклади розрахунків рентної плати за видами корисних копалин.

Захід організовано Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад» на базі Платформи «Безпека: Екологія», у партнерстві з Асоціацією професіоналів довкілля ПАЕУ.